TESLİMAT: ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Bu site online alışverişler için geçerlidir. Mağazadan satınalmalar ile ilgili sorularınız için İletişim Formumuzu kullanarak ya da orogold@orogoldtr.com  adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Siparişler, Türkiye sınırları içinde ücretsiz teslimat ve 7 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Yurt dışı teslimatlarda teslimat ücreti ve ek vergiler talep edilebilir, yükümlülük Alıcıya aittir.

Aynı zamanda dünyadaki hemen hemen her adrese teslimat yapılabilir. Ancak, bazı ürünlerde kısıtlamalar olduğunu ve bunların uluslararası varış yerlerine gönderilemeyeceğini hatırlatmak isteriz.

Tüm siparişler, İstanbul’daki lojistik ekibimiz tarafından hazırlanır

Bir Alıcı tarafından sipariş edilen Ürünler, sipariş formunda yer alan Alıcı tarafından belirtilen adrese teslim edilecektir. Alıcı, Ürünler için sipariş verirken daimi adresinin kesin adresini sağlamayı taahhüt eder.

Teslimatta Yaşanan Sorunlar

Orogold, gecikmiş sevkiyatlardaki tüm sorumluluğu reddeder. Teslimatın gecikmesi halinde, Alıcı Orogold müşteri hizmetlerini en kısa zamanda orogold@orogoldtr.com adresine e-posta yoluyla ya da online iletişim formu aracılığıyla  bilgilendirmelidir. Orogold sevkiyatta yaşanan sorun ile ilgili gerekli araştırmayı yapacak ve en kısa zamanda sizlere bilgi verecektir.

Sipariş edilen Ürünler teslim alındığında, Alıcı Ürünler’in siparişiyle uyumlu olup olduğunu kontrol etmelidir. Alıca, sorunlu teslimatları (eksik veya kırılmış ürün, hasarlı paket, vb.)  ya da hangi ürünün siparişle uyuşmadığını siparişte kendilerine sunulan formda belirtmeli ve mutlaka Orogold Müşteri Hizmetlerine orogold@orogoldtr.com adresine e-posta ile veya online iletişim formu aracılığıyla bildirmelidir. Teslimat gününü takip eden 7 iş gününden sonra yapılan bildirimler kabul edilmeyecek ve Orogold tüm yükümlülüklerden sorumlu olmayacaktır.