HIKÂYEMIZ

 

OROGOLD Kozmetik’in arkasındaki sır Saf Altın’dır.

 

Altın ve güzellik birbirine çok yakışan iki kelimedir. Tarih boyunca altın, lüks ve güzellik katan özellikleri ile bilinmektedir. Tarihçiler uzun zaman önce Kleopatra’nın, büyüleyici güzelliğini arttırmak için her gece altın maske ile uyuduğunu belirttiler. Antik Roma’da altın merhemler, çok geniş yelpazedeki cilt sorunları için kullanılmaktaydı. Ch’ing hanedanı kraliçesi her gün yüzüne altın masaj silindiri kullandığı için, antik Çin tıbbında altın gençliğin anahtarıydı.

Gold Flakes

Antik çağlarda altın güç, zenginlik ve güzellik ile eş anlamlıydı. Geçmiş yıllardan bu yana altın, lüks ve güzellik veren özellikleri ile bilinmektedir. Tarih boyunca ünlü kişiler güzellik rutinlerinde altını kullandılar; bu kişiler arasında Cleopatra ve Çin’in İmparatoriçe Cixi’si de vardır. Altın aynı zamanda tıpta sıkça kullanılmasıyla bilinen bir içeriktir; Antik Roma’da altın merhemler, çeşitli cilt durumlarının tedavisinde kullanılıyordu. Antik Hindistan’dan Antik Çin’e altının, sağlık ve güzellik üzerinde pek çok olumlu faydası olduğu düşünülmekteydi.

 

 

Oldukça uzun bir süredir altın, ayrıcalıklı ve daha üst sınıf için zenginlik ve güç bakımından anahtar görevi görmektedir. Otorite ve prestij ile birlikte altının, vücut ve cilde faydalı pek çok özelliği sunduğuna inanılmaktaydı. OROGOLD atalarımızın adımlarını izledi ve her ürününde zenginlik ve güzelliği aşılayan cilt bakım firmasını kurdu. Altının zarafeti ve cazibesi artık sadece kraliyet ailelerine değil, herkese sunulmaktadır. OROGOLD’un lüks yaşlanma karşıtı ve altın içeren formülleri ile antik dönemdeki kişilerin sırlarından faydalanın.

Gold Leaf

Altının, “Hayatın İksiri” – yaşlanan cilde güçlü bir deva olduğuna inanılmaktaydı. Antik çağlardaki insanların bilgilerinin gücünden yararlanın ve mükemmel ve parıldayan bir görünüm için altın ile cildinizi şımartın. OROGOLD’un formülü her bir ürününde bulunan altın alaşımı sayesinde cildinize yaşlanma ike sönmeyecek göz kamaştırıcı bir parlaklık verecektir. Cilt bakımı makalelerini görmek için Blog’umuzu ziyaret edin.

Close

Ürün sepete eklendi!